תשובות לשאלות נפוצות
לחץ על שאלה כדי לקפוץ אל התשובה
   
 
שאלות כלליות:
מה היא הגלריה לספרות?
מה יש באתר הזה?
האם ניתן לרכוש ספרים דרך האתר?

כיצד להשתמש באתר:
איך מוצאים ספר(ים)?
אפשר לשוטט בקטלוג בחופשיות?
מדוע חסרים פרטים לגבי ספר מסויים?
אני יכול לבקש מידע נוסף לגבי ספר שמעניין אותי?
איך רוכשים ספרים דרך האתר?
אני לא מצליח למצוא ספר מסויים...

רכישת ספרים:
איך רוכשים ספרים דרך האתר?
האם האתר מאובטח?
מה הן דרכי התשלום? האפשריות
האם ניתן להעביר אליכם ישירות פרטים אישיים או פרטי כרטיס אשראי?
כיצד אתם שולחים ספרים?
האם אתם עושים משלוחים לכל חלקי העולם?
כמה עולה המשלוח?
האם ניתן לעקוב אחרי ההזמנה שלי דרך האינטרנט?
האם אתם נותנים החזר כספי?

יצירת קשר איתנו:
היכן נמצאת החנות?
האם ניתן ליצור אתכם קשר דרך טלפון או דואר אלקטרוני?
 


שאלות כלליות
   
  מה היא הגלריה לספרות?


מה יש באתר הזה?

האתר שלנו מספק ללקוחות הזדמנות לעיין בחלק מן המלאי שלנו דרך האינטרנט. כרגע נמצאים בקטלוג שלנו מעל 50,000 ספרים, והמספר גדל מדי יום.

מבקרים יכולים לחפש בקטלוג, לקרוא את פרטי הספר ותיאורו, ואף לרכוש את הספרים דרך האתר (או ליצור אתנו קשר בכדי לרכוש אותם). האתר אינו תחליף לביקור בגלריה לספרות, אך הוא מאפשר לנו להראות את הסחורה שלנו גם לאלה שאינם יכולים להגיע לחנות או אינם מתגוררים בישראל.

בנוסף, כיוון שהספרים העתיקים והנדירים ביותר אינם נגישים לקהל לקוחותינו, ניתן לראות ולהזמין את הספרים האלה רק דרך האתר הזה.

האם ניתן לרכוש ספרים דרך האתר?

האתר שלנו מאפשר ללקוחות להוסיף ספרים לעגלת הקניות האישית שלהם, ולאחר מכן לרכוש את הספרים הנבחרים דרך דף רכישה מאובטח. בדף הרכישה יכול המשתמש להכניס את פרטיו ואת פרטי התשלום הדרושים כדי להשלים את העסקה.

הספרים ישלחו בדואר ישיר לבית הלקוח, ארוזים היטב כדי למנוע נזק בזמן המשלוח.

לחלופין, ניתן להשלים את העסקה דרך הטלפון או הדואר האלקטרוני, בסיוע צוות המכירות שלנו.
 


כיצד להשתמש באתר
   
  איך מוצאים ספר(ים)?

התהליך לחיפוש הספרים פשוט למדי. ישנן שתי שיטות לחפש ספרים:

שיטה #1: חיפוש דרך מנוע החיפוש הכללי שלנו. בפינה השמאלית-העליונה של כל דף באתר ישנו שדה ריק ולידו המילה "חפש".הכנס מילות מפתח בשדה זה, ולאחר מכן לחץ על הכפתור "חפש":


האתר ייצור עבורך רשימה של כל הספרים המכילים את מילות המפתח שהכנסת. בחיפוש כללי מסוג זה, מנוע החיפוש מסתכל בכל פרטי הספר: בשם הספר, בשם המחבר, בפרטי ההוצאה, וכו'. המנוע מחפש את כל מילות המפתח שהוכנסו. במידה ולא נמצאו תוצאות, תוכל לנסות להסיר אחת או יותר ממילות המפתח שהכנסת, ולנסות שנית.

שיטה #2: חיפוש מתקדם. שימוש בחיפוש זה מורכב מעט, אך מאפשר לצמצם את מספר התוצאות באופן ניכר. כדי לבצע חיפוש מתקדם לחץ על כפתור "חיפוש מתקדם" המופיע בראש כל עמוד באתר:דף החיפוש המתקדם מאפשר לך לחפש מילת מפתח אחת או יותר בשדות ספציפיים, כמו בשם המחבר, בשנת ההוצאה, וכו'. שימוש נכון בכלי זה ייתן מספר מצומצם של תוצאות, בד"כ מדוייקות יותר, ולכן יעיל במיוחד אם בחיפוש "רגיל" קיבלת יותר מדי תוצאות. תוכל להכניס מילות מפתח ביותר משדה אחד כדי לצמצם את מספר התוצאות עוד יותר, או להשתמש באחד מסוגי החיפוש המיוחדים. למידע נוסף והסברים מפורטים יותר, קרא את ההסבר המופיע ב
דף החיפוש המתקדם.

האם אפשר לשוטט בקטלוג בחופשיות?

לקוחות המעוניינים לעיין בקטלוג שלנו בחופשיות יכולים להסתכל ברשימת הנושאים שלנו. בדף הראשי של האתר, לחץ על הכפתור הירוק במסומן במילים "לקטלוג המלא". כפתור זה יעביר אותך לרשימה מלאה של כל הנושאים .


לחיצה על שם הנושא תעביר אותך לרשימת כל הספרים המשתייכים לנושא שבחרת. תוכל לעיין בכל הספרים בצורה זו. בצד ימין של העמוד תופיע רשימה של כל הנושאים הקשורים לנושא בו אתה מעיין, תוכל להשתמש בה כדי לעבור בקלות מנושא לנושא.


מדוע חסרים פרטים לספר מסויים?


ישנן שתי סיבות אפשריות לכך:

1. לעיתים, הספר עצמו אינו מכיל את הפרטים הדרושים! לדוגמא, ייתכן שבספר אינה כתובה השנה בה הוא יצא לאור, או שהספר לא נכתב על ידי אף מחבר אחד ספציפי. במקרים כאלה, אנו משאירים את השדה ריק, אלא אם כן מצאנו לנכון לחקור את הספר ולגלות את הפרטים החסרים (אנו עושים זאת, בדרך כלל, עם ספרים נדירים).

2. תקלות קורות לפעמים, אפילו לנו. ייתכן שבעת הכנסת הספר לקטלוג הושמט בטעות פרט זה או אחר, או שמסיבה לא ברורה האתר שלנו לא מצליח לקרוא את הנתונים מתוך מאגר הנתונים. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להמנע מטעויות שכאלה, אך מכיוון שברשותנו כמה עשרות-אלפי ספרים, לא ניתן להמנע לגמרי מטעויות.

תהיה הסיבה אשר תהיה, תמיד תוכל ליצור איתנו קשר ולשאול אותנו לגבי הספר. בעמוד פרטי הספר ישנו כפתור כחול עליו כתוב "שאל אותנו לגבי הספר":


כפתור זה ייקח אותך לעמוד בו תוכל לרשות את פרטיך ולשאול את צוות הגלריה כל שאלה שתרצה. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לאתר בעבורך פרטים לגבי הספר בהקדם האפשרי, ונשלח את תשובתנו לכתובת הדור האלקטרוני שלך.

אני יכול לבקש מידע נוסף לגבי ספר שמעניין אותי?


איך רוכשים ספרים דרך האתר?

ראה למטה תחת "רכישת ספרים".

אני לא מצליח למצוא ספר מסויים...

אם אתה משתמש במנוע החיפוש שלנו, דע שלפעמים פשוט צריך להשתמש במילות מפתח אחרות. לדוגמא, אם אתה מחפש את שם הספר, תוכל לחליפין לנסות לחפש את שם המחבר (במידה והוא ידוע לך ).

אנא זכור שהקטלוג שלנו מכיל רק חלק מן הספרים שברשותנו. בחנות שלנו ישנם לפחות פי עשרה יותר ספרים מאשר הכמות שנמצאת באתר. לפיכך, אם לא הצלחת למצוא ספר מסויים, ייתכן שיהיה כדאי לך לכתוב לנו שאילתה דרך
דף הקשר. צוות הגלריה מוכן ומזומן לאתר כל ספר במלאי שלנו, ונעשה ככל שנוכל כדי להחזיר תשובה בהקדם האפשרי.
 


רכישת ספרים
   
  איך רוכשים ספרים דרך האתר?

בדף פרטי הספר ישנו כפתור ירוק עליו מופיעות המילים "הוסף לעגלת הקניות". כפתור זה יוסיף את הספר לעגלת הקניות האישית שלך.


עגלת הקניות נשמרת אצלנו, כך שתוכל להוסיף ולהסיר ממנה ספרים ככל שתחפוץ, לאורך זמן, עד אשר תחליט לרכוש אותם. הספרים לא יעלמו מן העגלה אם תסגור את החלון.

ניתן להביט בתוכן עגלת הקניות גם ע"י כפתור המופיע בראש כל עמוד באתר:


עגלת הקניות מראה לך את שמות הספרים שהוספת, את מחירו של כל ספר, ואת הסכום הכולל של כל הספרים בעגלה.


בעמוד עגלת הקניות ישנו כפתור ירוק גדול עם המילים "קנה עכשיו!" - כפתור זה יעביר אותך לקופה, שם תוכל לרכוש את הספר מיידית.


בעמוד זה, תוכל להזין את כל הפרטים הנחוצים (פרטייך האישיים ופרטי התשלום), וללחוץ על כפתור הרכישה בתחתית העמוד. האתר מיד מייצר שני מכתבים אלקטרוניים - האחד ישלח אליך (אישור הפעולה) והשני אלינו (פרטי ההזמנה). אנו ניצור עמך קשר בהקדם כדי לאשר את פרטיך, וכדי להודיע לך את מחיר המשלוח של הספר, וכל מידע אחר שאנו מאמינים שתצטרך. וזה כל התהליך!

האם האתר מאובטח?

האתר שלנו משתמש בטכנולוגית SSL כדי להצפין את כל המידע שהמשתמשים שלנו מכניסים. כדי לראות את אישור האבטחה שלנו, שים את סמן העכבר שלך על סמליל המנעול (או לחץ עליו). סמליל זה יופיע בשורת המצב בתחתית חלון דפדפן האינטרנט שבו אתה משתמש, או בראש החלון ליד שורת הכתובת (URL), ליד כפתור רענון הדף:

Internet Explorer 7

לתשומת לבך, אנו משתמשים בכתובת האי-מייל שלך ובפרטיך האישיים אך ורק לצורך תקשורת איתך בנושא הספרים שהזמנת או הבקשות ששלחת אלינו! אנו לא מעבירים את המידע הנ"ל לשום גורם שלישי, ואיננו שולחים שום מסר שאינו קשור ישירות לעניין שבו פנית אלינו. אנו מכבדים את לקוחותינו ומעוניינים לשמור על אמונם בנו.

מה הן דרכי התשלום האפשריות?

אנו מקבלים תשלום במזומן, בהמחאה, ובכרטיסי אשראי מוכרים.

לתשלום במזומן או בהמחאה, תתבקש לשלוח את התשלום אלינו בדואר רשום. כשנקבל את התשלום, נשלח מיד את הספר אליך.
לתשלום בכרטיס אשראי, אנא הזן את פרטי הכרטיס שלך בדף הרכישה במקומות המיועדים לכך. לכשנקבל אישור לביצוע הפעולה בכרטיס האשראי, נחייב את החשבון שלך ונמחק את פרטי הכרטיס מן המאגר שלנו לאלתר.

האם ניתן להעביר אליכם ישירות פרטים אישיים או פרטי כרטיס אשראי?


כיצד אתם שולחים ספרים?

בתוך ישראל, אנו שולחים את הספרים בדואר רשום. מחוץ לארץ, אנו משתמשים גם בדואר ים/יבשה וגם בדואר אויר, לפי העדפות הלקוח.

במקרים מיוחדים (במשלוחים לחו"ל בלבד), אנו משתמשים בשירות משלוחים EMS הפועל במשותף עם רשות הדואר:
  • לספרים יקרים במיוחד (150$ ומעלה במשלוח לחו"ל)
  • לבקשת הלקוח למשלוח מהיר במיוחד.
שירות EMS יקר ממשלוח רגיל, אך הוא מהיר במיוחד (עד שבעה ימי עבודה לכל היותר) וכולל ביטוח מלא על הספר. בנוסף, ניתן לעקוב אחרי משלוחי EMS דרך האינטרנט, בשימוש בקוד המשלוח שנספק ללקוח אם יבקש. כאמור, אנו משתמשים בשירות EMS רק במשלוחים לחו"ל.

האם אתם עושים משלוחים לכל חלקי העולם?

בשל המצב הפוליטי, ישנן ארצות שאינן מוכנות לקבל דואר מישראל. מלבד ארצות אלה, אנו עושים משלוחים לכל מקום שיש לו כתובת!

כמה עולה המשלוח?


האם ניתן לעקוב אחרי ההזמנה שלי דרך האינטרנט?

כרגע אין באתר שלנו אפשרות לעשות כך. דואר ישראל מאפשר לעקוב אחרי משלוחים רשומים בארץ, וניתן לקבל את מספר המשלוח לפי בקשה. למשלוחים לחו"ל בעזרת EMS, ניתן לבקר באתר החברה למעקב אחרי המשלוח. אנו נספק את קוד ההזמנה ללקוח אם יבקש זאת.

האם אתם נותנים החזר כספי?

 


יצירת קשר איתנו
   
  היכן נמצאת החנות?


האם ניתן ליצור אתכם קשר דרך טלפון או דואר אלקטרוני?

כתובת הדואר האלקטרוני שלנו היא info@bookgallery.co.il. אנו קוראים דואר מדי יום, לאורך כל שעות הפעילות שלנו.

מספר הטלפון שלנו הוא 02-6231087. אנו עונים לטלפון רק בשעות הפעילות, בין 10:00 ל 17:00 כל יום במשך השבוע (ראשון עד חמישי), ו10:00 עד 14:00 בימי שיש וערבי חג. אנו לא פתוחים בשבתות וחגים.

יש לנו גם פקס בטלפון 02-6255513.
 

 
דף הבית     אודות הגלריה     חיפוש מתקדם     קונים ספרים משומשים     צור קשר     עזרה!

רח' שץ 6 (פינת רח' המלך ג'ורג' 26), ירושלים
ליד בית האמנים ומכללת בצלאל

דואר אלקטרוני: info@bookgallery.co.il

טל: 02-6231087

פקס: 02-6255513