הגלריה לספרות - קונים ספרים משומשים, עזבונות, וספריות שלמות
קונים ספרים משומשים


הגלריה לספרות - קונים ספרים משומשים

אנו קונים ספרים (משומשים וחדשים) מאנשים פרטיים, מספריות, מעזבונות ומוסדות.

שימו לב: כרגע השירות ניתן באיזור ירושלים בלבד!

צוות הגלריה יגיע עד אליכם לפי שעה מוסכמת מראש. אנו מבצעים הערכת מחירים במקום, ומשלמים סכום הוגן על הספרים המעניינים אותנו. במידה ונשארות כמויות גדולות של ספרים שאינם מעניינים אותנו, נשתדל לקחת אותם לתרומות (ראה מטה), או לכל הפחות להציע לכם אלטרנטיבה לטיפול בספרים אלה.
הצוות שלנו מתמחה בתמחור ספרים, וישתדל להציע לכם הצעה הוגנת ככל האפשר לפי ערך הספרים שברשותכם. אנו מנהלים את תהליך הפינוי במקצועיות ומהירות, ומספקים בעצמנו את אמצעי התחבורה הנדרשים לשם הפינוי לפי כמות הספרים.

תרומות

אנו מקבלים בשמחה תרומת ספרים אשר מועברת לספריות וארגונים העומדים בקשר עם חנות הספרים שלנו. כך אנו תורמים לשמירה על הספריות והספרים המחפשים בית מתאים. אם תתעקשו להפטר מספרים שאין לנו צורך בהם, נשמח לטפל בהם בצורה דומה במידת האפשר.

בחנות שלנו

הדרך הטובה והמהירה ביותר להשלים את תהליך המכירה: הגיעו לחנות שלנו במרכז העיר ירושלים, ונבצע את תהליך התמחור והקנייה במהירות וביעילות. רצוי להודיע מראש על שעת ההגעה.

אילו ספרים מעניינים אותנו?

בכל זמן נתון אנו מעוניינים בספרים שונים, לכן כדאי להודיע לנו מראש באיזה סוג ספרים מדובר. כמובן שאם המדובר בתרומות, ניקח ספרים מכל סוג.
הספרים שבד"כ מעניינים אותנו כוללים ספרות גבוהה, ספרי עיון בנושאי ארץ-ישראל והיסטוריה של עם ישראל, ספרים בגרמנית, וספרים שהודפסו לפני 1945. כאמור, לפי הצורך באותו הרגע נהיה מעוניינים לרכוש ספרים מסוגים שונים, ולכן כדאי להודיע לנו מראש על האופי הכללי של הספרים שברצונכם למכור.
   
 

ניתן לצור עמנו קשר גם בטלפון ובפקס:

טלפון: 02-6231087
נייד: 0522-355594 (משה)
פקס: 02-6255513

שעות הפעילות שלנו:
  • 10:00 עד 17:00 במשך השבוע (ראשון עד חמישי)
  • 10:00 עד 14:00 בימי שישי וערבי חג
 

יצירת קשר
כדי לתאם מכירת ספרים, אנא הכניסו את פרטיכם, כולל כתובת מספר טלפון ו/או כתובת דואר אלקטרוני שבהם נוכל ליצור אתכם קשר. אנא פרטו את כמות הספרים שאתם מעוניינים למכור, את אופיים הכללי של הספרים בהם מדובר, ואת מיקומכם בארץ.
אנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי על מנת לקבוע תאריך ושעה המתאימה לכם.

שמך המלא:
דואר אלקטרוני:

* אנחנו לא מעבירים את הפרטים האישיים של לקוחותינו לאף גורם. אנו משתמשים בכתובת האי-מייל אך ורק לצרכים הנוגעים לשאילתה שהופנתה אלינו! אנו מעריכים ומעוניינים לשמור על אמון לקוחותינו.
השאלה שלך:

אנא הקלד את האותיות המופיעות בתמונה:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code
 (טען מחדש)


Powered by Web Wiz CAPTCHA version 4.01
Copyright ©2005-2009 Web Wizניתן לצפות לתשובה מהירה במשך ימי השבוע (ראשון עד חמישי). אנו מנסים לתת מענה מהיר ככל האפשר לפניותיכם.


 
דף הבית     אודות הגלריה     חיפוש מתקדם     קונים ספרים משומשים     צור קשר     עזרה!

רח' שץ 6 (פינת רח' המלך ג'ורג' 26), ירושלים
ליד בית האמנים ומכללת בצלאל

דואר אלקטרוני: info@bookgallery.co.il

טל: 02-6231087

פקס: 02-6255513